Se afișează postările cu eticheta vot. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta vot. Afișați toate postările

duminică, 18 decembrie 2011

Decoreaza-ti iarna cu Breslo :)

Am intrat in concursul "Decoreaza-ti iarna cu Breslo", daca va place produsul meu, va rog sa ma votati la acest link, sau pe poza de mai jos :)


Multumesc,
Sarbatori fericite!

Andrea

joi, 16 decembrie 2010

Un vot, va rog :)

In perioada 13-19 decembrie se desfasoara concursul Iarna Handmade pe Breslo,iar eu am intrat in joc cu poza de mai jos. Daca va place, va multumesc pentru vot :)
Click pe poza pentru a putea vota.